Naše Fauna

 
Ellona Kentol
Popis: Kamádské zvíře. Můžete si ho vzít jako domácího mazlíčka. Ovšem není k jídlu - má v sobě rtuť jedovatou pro všechny vlky. Žije v lese Korathonu.
Sumath Losepoits
Popis: Je malý asi jako myš, ale velmi špatně se chytá, protože má po celém ostrově chodbičky a venku je jen v noci. Nejčastěji se pohybuje kolem poušti Kashenna.
Ligtium Esoples
Popis: Tento malý živočich je vhodný pro domácího mazlíčka, Sníst ho můžete, jen pak hodinu budete svítit jako on. :DD Naleznete ho po celém území.
Greenas Purplees
Popis: Tento bláznivý živočich se celkem dobře chytá. Povahu má podobnou jako kočka. Samice jsou fialové a samci jsou zelení. Jsou ve všech lesích.
Samice:
Samec:
Thotros Sentua
Popis: Zajímavý obrovský živočich s jedovatýma slinama. Nezabíjet! Žije v horách Asmorethas. Svítívé oči připomínají světlušky.
Marowak Cubone
Popis: Samice je menší než samec. Jsou o celkem hodně větši než vlci. Masožravci. Je s nima moc těžké bojovat, protože mají moc tlusté šupiny.
Asthroma Devitta (jednorožec)
Popis: Tento, jinak celkem klasický jednorožec má vždy černé nozdry, dává mléko, které má modrou barvu. Pokud Tě nezná, uteče, protože je strašně rychlí běžec.
 
Kaserra Oblitos
Popis: S tímto živočichem je dobré se nikdy nesetkat. Žije v moři (pouze v hloubce) kolem zemního ostrova. Nedotýkat se!  Jed vám bude putovat v celém těle a umřete v obrovských mukách.
Respoitos Kirin
Popis: Výborný domácí mazlíček. Když se na něho posadíte a chytnete se  jeho "fousů", budete spolu duševně mluvit. Na ostrově je jich jen pět a mají je vůdcové klanu a Grace. Snáší vajíčka ve tvaru válce. Každý jedinec má jiné zbarvení.
Chimera asloptos
Popis: Není moc přátelský, svou důvěru dá jen někomu. Živí se flórou a hlídá všechny vchody do DL.
Ashleton Moai
Popis: Nekamarádské zvíře které se živí rostlinami. Žije na louce Meristos.
Lumonios Oppugno (naše světluška)
Popis: Trošku větší světluška. Může se jíst a jinak všechno jako ta "naše".
Mecunatos Clops
Popis: Podobá se hyjeně.  Nesnáší hluk, takže ho spatří jen málokdo.
Kamalotus Sallitus
Popis: Malinký vodní živočich. Smtelně jedovatý.